Vaše barva s O2

 

Salerm Citric BalanceSalerm Citric Balance je antioxidační péče ze Salerm Cosmetics, která osvobozuje a uvolňuje kyslík (O2) z vlasů a vlasové pokožky, který se hromadí mytím vlasů a podněcuje ztrátu barvy. Složený z exkluzivních složek z kyselého ovoce, provitamínu B5, liposomů a pšeničných proteinů, vyvažující a vytvářející ochrannou bariéru proti extrémním vlivům. Jeho formule terapie na kyselé bázi obnovuje a vyvažuje pH vlasů a vlasové pokožky udržující uzavření kutikuly vlasů a zároveň jeho hydrataci přirozenou cestou. Salerm Citric Balance je ošetření poslední generace ve 3 krocích, které vyživuje a vytváří na vlasech ochrannou bariéru pro delší trvanlivost barvy. Obnovuje pH vlasů a vlasové pokožky.

Krok 1 Šampón Citric Balance napomáhá k uzavření kutikuly vlasu, prodlužuje trvanlivost barvy a dodává lesk.

Krok 2 Maska Citric Balance přináší vlasům výživu a navíc  zabraňuje roztřepení konečků. Prodlužuje trvanlivost barvy po delší čas.

Krok 3 Bitrat Citric Balance je posledním krokem ošetření, které obnovuje a zlepšuje vzhled suchých vlasů. Dodává jim sílu a zabraňuje lámání. Usnadňuje rozčesávání vlasů.

Více se o Salerm Citric Balance dozvíte v  internetovém obchodě www.inhair.cz.

Salerm Citric Balance ŠampónSalerm Citric Balance MaskaSalerm Citric Balance Bitrat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95