Časté dotazy - Salerm Keratin Shot

  

Salerm Keratin Shot - Revoluce je tady

Je Keratin Shot narovnávač?

Keratin Shot je regenerační technická práce, která aktivně působí proti krepatění. Dodává vlasům ztracený keratin, o který vlas přišel z jakéhokoliv důvodu. Extrémně poškozené vlasy získají lesk, jemnost, vlasy jsou silnější a je jim vdechnut nový život. Zároveň Keratin Shot usnadňuje vyrovnání vlasů a chrání je proti vlhkosti vzduchu. Nejedná se ovšem o chemicky dráždivý narovnávač, který vlas zatěžuje a poškozuje.

 

 

 

Jestliže se nejedná o narovnávač, jak je možné že vlasy vyrovná?

Keratin Shot pracuje systémem kapilárního liftingu, který vlasům dodává ztracený keratin. Vlasy s dodaným keratinem jsou těžší, což vede k rovnosti vlasové struktury i ve vlhkém prostředí. Po technickém zásahu Keratin Shot jsou vlasy lesklé, nekrepatí se a jsou zregenerované. Velkou oblibu zaznamenává Keratin Shot v pobřežních oblastech, kde je extrémní vlhkost na denním pořádku.  

Mohu před aplikací Keratin Shot použít narovnávač?

Některé typy vlasů Keratin Shot dostatečně vyrovná bez potřeby použití narovnávače. Jedná se zejména o krepaté vlasy s přírodními vlnami. Jestliže jsou vlasy velmi kudrnaté, můžete podstoupit některou z ověřených chemických technik narovnávání, ovšem následně doporučujeme použít Keratin Shot jako ošetřující péči po silném chemickém narovnávání. Vlasy budou narovnané a zároveň ošetřené, lesklé s přirozeným vzhledem.

Kde mohu podstoupit aplikaci Keratin Shot?

Ošetřující péče Keratin Shot od Salerm CosmeticsAplikace Keratin Shot může být prováděna pouze v autorizovaných kadeřnických salónech. Před samotnou návštěvou kadeřnictví si ověřte, zda jsou kadeřníci proškoleni k aplikaci Keratin Shot. Kadeřník Vám musí doložit certifikát, který dokazuje proškolení v aplikaci Keratin Shot od Salerm Cosmetics. Nedoporučujeme podstupovat technický zásah Keratin Shot v domácím prostředí. V jistých pochybných internetových obchodech je k dostání technický Kit Keratin Shot. Tyto obchody si ovšem nejsou vědomy rizik spojených s aplikací Keratin Shotu v domácím prostředí. K uživatelskému ošetření Keratin Shot v domácím prostředí je určena pokeratinová péče Keratin Shot, která obsahuje šampón Keratin Shotmasku Deep Impact a sérum Keratin Shot.

Může být Keratin Shot aplikován po barvení/melírování?

Ano, ve skutečnosti je lepší Keratin Shot aplikovat ihned po barvení.

Může být Keratin Shot aplikován i na vlasy, které nebyly chemicky ošetřeny?

Ano, efekt Keratin Shotu bude ovšem slabší.

Může být Keratin Shot aplikován u dětí?

Ano, doporučený věk je od 13 let.

Po jak dlouhé době můžu opětovně podstoupit aplikaci Keratin Shot?

Obecně je doporučována opětovná aplikace po dvou měsících od první léčby. Jestliže se ovšem rozhodnete k další léčbě po jednom měsíci, k žádnému poškození vlasů nedojde.

Mohu po aplikaci Keratin Shotu sepínat vlasy do gumičky a umýt si vlasy?

Po aplikaci Keratin Shotu není doporučováno umývat a sepínat vlasy po dobu 72 hodin.

Po ránu mám vlasy zacuchané. Co s tím po aplikaci Keratin Shotu?

Je doporučováno vlasy rozžehlit žehličkou a vrátit do narovnané polohy.

Musím po technickém ošetření Keratin Shot používat speciální přípravky?

Ano. Většina šampónů obsahuje agresivní soli, které znovu získaný keratin z vlasů vymývají. To je důvod, proč Salerm Cosmetics doporučuje požívat speciální produkty po-keratinové péče. Tato péče obsahuje šampón Keratin Shot, masku Deep Impact a sérum Finish Keratin Shot. Přípravky po-keratinové péče prodlouží efekt technického Keratin Shotu, vlasy vydrží déle ošetřené, lesklé a uhlazené.

 

První krok péče Salerm Keratin Shot - šampón Keratin ShotDruhý krok péče Salerm Keratin Shot - maska Deep Impact PlusTřetí krok péče Salerm Keratin Shot - sérum Keratin Shot

Může Keratin Shot vlasy poškodit, hrozí vypadávání vlasů?

Ne. Právě naopak. Keratin je přírodně obsažen v každém vlasů. Tento protein přispívá k posílení folikuly stimulující růst.

Může Keratin Shot změnit barvu vlasů?

V negativním slova smyslu barvu vlasů změnit nemůže. Nejedná se o barvivo. V pozitivním smyslu dodá vlasům lesk, což v konečném důsledku povede k zářivější barvě vlasů.

Může technický zásah vést k podráždění pokožky?

Ne. Z tohoto důvodu musí být technický Keratin Shot aplikován pouze profesionálním kadeřníkem. Během aplikace byste neměli pociťovat svědění nebo pálení. Během fixování keratinu do vlasů s pomocí fénu, vychází z vlasů silný kouř, který může být některým zákazníkům nepříjemný. Jedná se ovšem o běžnou součást procesu.

Pokud nebudu používat speciální přípravky, mohu o získaný keratin přijít?

Ano. Po aplikaci Keratin Shot je doporučováno používat šampóny bez přídavku chloridu sodného, který je nepřítelem číslo 1. Chlorid sodný a ostatní soli vedou k otevření vlasů, čímž se nově získaný keratin vymývá. Keratin Shot šampón je ideální a plně kompatibilní šampón bez přídavků soli.

Můžu po ošetření Keratin Shot navštívit bazén?

Až po 72 hodinách po aplikaci Keratin Shot.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95