MedaVita Stříbrná Maska

  

Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky MedaVita představuje novou vystříbřující masku na blond, bílé, stříbrné a šedivé vlasy MEDAVITA ENJOY MASK SILVERMedaVita Professionali Enjoy Barvící Maska obsahuje výtažky čaje a ovocných AHA kyselin s příjemnou vůní čaje. Vlasová maska plně respektuje vlasové vlákno. 

 

Stříbrný odstín barvící vlasové masky MedaVita Enjoy má vystříbřující efekt a je tedy vhodný pro blond a bílé vlasy.  Maska je ideální k odstranění žlutého nádechu z vlasů. Maska se může použít ihned po barvení či odbarvení vlasů. Vlasy se ihned vystříbří a navíc také zregenerují po chemickém ošetření.

 

Ideální výška tónu vlasů pro použití barvící masky Enjoy ve stříbrním odstínu - Silver je 8,9,10, blond melíry a vlasy odbarvené na blond. Doba působení je doporučována v rozmezích 15 – 45 minut. Vždy se jedná o kontrolovaný proces a je nutné průběžně sledovat stav a odstín vlasů.  

MedaVita Professionali Enjoy Barvící Maska Stříbrná - Silver

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95