Vhodná kosmetika pro jemné a mastné vlasy

  

Dobrý den, 

chtěla bych Vás poprosit o radu, jaký/é přípravek/ky byste mi doporučili pro mé jemné, rychle se mastící vlasy. Chtěla bych si koupit přípravek, díky němuž bych měla větší objem a přitom by se mi vlasy neomastily.Děkuji za radu. 

S pozdravem

Alena H.

 

Dobrý den paní Aleno, velmi nás těší vaše důvěra při výběru správné vlasové kosmetiky. Jemné vlasy jsou specifickým a často velmi problémovým typem vlasů. To, že se vlasy velmi rychle mastí už tak komplikuje jejich péči o ně. Z našeho sortimentu pro jemné vlasy Vám můžeme doporučit řadu Edelstein Young Crystal anebo řadu Edelstein LongBeauty proteiny hedvábí.

Protože Vás trápí mastné, doporučujeme používat pouze šampón na jemné vlasy pro výživu vlasů a zvětšení objemu. Balzámy a masky by zbytečně vlasy vyživovaly a nadměrně zatěžovaly a pravděpodobně by jen podpořili zvýšenou tvorbu mazu. V případě, že používáte kondicionéry či balzámy na vlasy pravidelně, zkuste jejich používání na nějaký čas redukovat.

Šampón Young Crystal obsahuje výtažky z obilných klíčků a lněných semínek a je vhodný pro jemné vlasy bez lesku. Šampón dodá vlasům objem, lesk a vyživí je. Alternativou může být šampón LongBeauty proteiny z hedvábí, který svým neutrálním pH a výtažky z proteinů z hedvábí zvětšuje objem jemných vlasů a dodá jim hustotu a sílu.

U konečné úpravy jemných vlasů platí pravidlo, že méně je někdy více. Čím více budete používat zatěžující vlasové přípravky, tím rychleji vaše vlasy budou plihnout a ve vašem případě ještě mastit. Můžeme Vám doporučit, které vlasům dodá objem a zabraňuje krepatění vlasů a vlasy nadměrně nezatěžuje.  Mezi dražší, ale opravdu oblíbený produkt našich zákazníků s jemnými vlasy patří křupající pěna MedaVita Root Lifter. Medavita Root Lifter zvětšuje objem vlasů od kořínků a vlasy budou provzdušněné a objemné.

V případě přetrvávajících a neustupujících problémů s mastnými vlasy bychom Vám následně doporučili kombinovat šampón na jemné vlasy a pro zvětšení objemu s šampónem bojujícím se zvýšenou mastnotou vlasů. V případě vašeho zájmu o produkty vlasové kosmetiky pro mastné vlasy Vám v současné době můžeme doporučit šampón na mastné vlasy od španělského výrobce Crioxidil. 

 

Edelstein Young Šampón Crystal pro jemné vlasy bez objemuEdelstein LongBeauty Šampón proteiny z hedvábí pro jemné a poškozené vlasy bez objemuEdelstein Young Volume Touch Tužidlo silně tužící pro objemMedaVita Root Lifter Tužidlo pro objem vlasů

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95

Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95