Vlnité vlasy, suché konečky a mastná pokožka

  

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Ráda bych si koupila kvalitní vlasovou kosmetiku ve Vašem internetovém obchodě, ale mám specifické vlasy, takže bych potřebovala poradit konkrétní výrobky. Mám delší hnědé vlnité vlasy, suché konečky se sklonem k třepení a spíše mastnější pokožku. Chtěla bych podpořit vlnitost vlasů. Můžete mi prosím poradit šampon, balzám nebo i další vlasové produkty, které by byly vhodné pro moje vlasy?

Velice děkuji,
Eva H.

  

Dobrý den paní Evo,

 velmi nás těší Váš zájem o námi nabízenou kosmetiku a ceníme si vaší důvěry při výběru správné vlasové kosmetiky. Péče o vlnité vlasy vyžaduje speciální produkty vlasové kosmetiky. V opačném případě jsou vlasy bez vitality, mají tendenci krepatět a špatně se rozčesávají.  Z našeho sortimentu je mezi zákazníky s vlnitými vlasy nejoblíbenější kombinace šampónu a masky Curly kosmetické řady Young od společnosti Edelstein. Šampón Young Curly obsahuje výtažky z rýžového octa, který dodává výživu vlasovému vláknu a uceluje rozdvojené konce. Po umytí vlasů doporučujeme použít masku speciálně vyvinutou na vlnité vlasy Maska Young Curly, která vlasy regeneruje a dodává jim hebkost a lesk.

 V případě suchých a roztřepených konců doporučujeme používat tekuté krystaly. Mezi nejoblíbenější patří Young Crystal Fluid Jam. Tekuté krystaly ovšem doporučujeme nanášet pouze na roztřepené suché konce nikoliv na celé délky vlasů, kvůli mastnější pokožky hlavy. Mastnější pokožka hlavy může mít spoustu příčin. Jednou z nejpravděpodobnějších je, že vlasová pokožka se snaží produkovat zvýšené množství mazu a hydratovat tak suché konečky vlasů.

V případě, že budete dbát o suché konce vlasů a dostatečně je hydratovat měla by se i zmírnit produktivita mazových žláz vlasové pokožky. V případě, že chcete zvýraznit dojem vlnitých vlasů, je možné použít produkty konečné úpravy. Mezi nejoblíbenější stylingové produkty pro péči o vlnité vlasy patří Salerm Styling Curl, který pomáhá zvýraznit přírodní vlny a dodá vlasům lesk. 

Šampón Young Curly intenzivně regeneruje a pečuje o krepaté a vlnité vlasy. Obsahuje rýžový ocet, který uceluje vlasová vlákna a spojuje rozdvojené konečky. Balení 250 ml a 1000 ml.Maska Young Curly je ideální regenerační ošetření pro vlnité, suché a krepaté vlasy. Rýžový ocet, který regeneruje a posiluje celou vlasovou strukturu. Balení 250 ml a 1000 ml.Tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid. Silně ochranný restrukturační fluidní krém obsahující lněná semínka pro suché, poškozené, chemicky upravované vlasy. Příznivé účinky proti roztřepeným vlasů, ochraňuje od UV paprsků a jiných atmosferických vlivů. Vlasy lze snadno rozčesávat, dodává jim hedvábný lesk a objem. Balení 80 ml.Aktivní bublinková lázeň, která definuje přírodně vlnité vlasy. Balení 405 ml.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95

Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95