Pramen mládí pro vlasy

  

Salerm Hi Repair - dokonalá obnova poškozených vlasůPotřebují Vaše vlasy omládnout? Jsou poškozené sluncem, vlivem okolního prostředí, špatnou péčí nebo nesprávným barvením a zesvětlením? Pak právě Vám je určena řada Hi Repair s efektem botoxplus ze Salerm Cosmetics.

Určitě už jste to také zažila. Právě jste se vrátila z dovolené plná zážitků z teplých slunečních paprsků, vůně mořského vzduchu a vody, ale také s neposednými, krepatými a suchými provázky bez života, které se zacuchávají a ani vzdáleně nepřipomínají imaginární korunku krásy - vlasy.

I když jste před pár dny navštívila kadeřníka, vlasy zůstávají bez lesku, objemu a vitality a vy si marně lámete hlavu nad tím, po kterém produktu sáhnout a který bude ten nejlepší pro znovuzískání mladistvého vzhledu vašich vlasů.

V žádném případě neexperimentujte, není to potřeba, my pro Vás máme okamžité řešení - řadu produktů omlazujícího ošetření Hi Repair s efektem botoxplus ze Salerm Cosmetics. Ve třech krocích -  v šampónu, masce a séru se skrývají nenahraditelní pomocníci.

Omlazující ošetření Hi Repair s efektem botoxplus působí od okamžiku, kdy se dostane do kontaktu s vlasy: ihned obnovuje jejich strukturu a složky přírodního keratinu s molekulami na bázi proteinů hedvábí - silikon - akilo působí rychle a hloubkově až do samotné struktury vlasů. Vlasy jsou znovu plné síly, působí mladistvým dojmem a jsou plné lesku a vitality. Díky Hi Repair se vaše vlasy budou snadnou rozčesávat a jejich hebkost jistě oceníte nejen vy.

Navíc ošetřující řada Hi Repair chrání vlasy před vlivem okolního prostředí, stárnutím, slunečními paprsky, upravuje strukturu vlasů uvnitř kortexu, doplňuje chybějící výživné látky a navrací vlasům ztracenou hydrataci. Příjemná lehká parfemace umocňuje účinek tohoto speciálního ošetření.

Nyní již budou vlasy zářit vitalitou, mládím a krásou. Avšak potřebujete-li prodloužit trvanlivost Vašeho účesu po delší čas, ošetřující řada Hi Repair se rozšířila také o konečnou úpravu, a to o laky na vlasy Hi Repair Strong a Hi Repair Extra Strong. Jedná se o první lak, který nejen fixuje účes a dovoluje pozměnit váš vzhled, ale také vlasy obnovuje a chrání je proti slunečním paprskům. Samozřejmostí, jako u všech laků ze Salerm Cosmetics, je ochrana proti vlhkosti.

Teď jsou vlasy příjemně ošetřeny a znovu se staly ozdobou vaší krásy. Stačilo jen velmi málo a pocit krásy, hebkost a příjemná vůně z vašich kadeří vás bude provázet celým dnem.

Máte-li barvené vlasy a toužíte po delší trvanlivosti vaší barvy a přirozeného lesku, dalším speciálním ošetřením ve třech krocích ze Salerm Cosmetics je řada Citric Balance, o níž se dozvíte více na www.salerm.com.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95

Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95