Profesionální ošetření poškozených vlasů

 

Profesionální omlazovací ošetření Hi Repair poškozených a dehydratovaných vlasů ve 3 krocích od Salerm Cosmetics působí okamžitě a bez kompromisů. Vaše vlasy budou opět zdravé, silné a s objemem. Šampón, maska a finish spray navrátí dehydrovaným vlasům s vadami ve struktuře uvnitř kortexu ztracenou vitalitu a doplní chybějící výživné látky. Navíc má efekt „botox plus“, se kterým Vaše vlasy znovu omládnou. Balení obsahuje: 1x šampón Hi Repair 250ml, 1x maska Hi Repair 250ml, 1x Hi Repair Finish 100 ml.

Koupit Salerm Hi Repair kit pro poškozené vlasy

Krok 01. Salerm šampón Hi Repair pro poškozené vlasy

Prvním krokem omlazujícího ošetření je šampón Salerm Hi Repair pro poškozené vlasy, který působí od chvíle, kdy se dostane do kontaktu s vlasy, obnovuje jejich strukturu a ošetří je. Šampón vyvinutý vyspělou technologií Salerm Cosmetics: Postupný Hair Care systém (postupná péče o vlasy) schopný navrátit stálou koreknost vlasům dehydratovaným, s vadami ve struktuře uvnitř kortexu, a v doplnění chybějících výživných látek. Použití: do umytých vlasů nanést malé množství produktu. Emulgovat a opláchnout. Opakovat aplikaci a nechat působit 3 minuty. Opláchnout a dále pokračovat jako obvykle. Doporučeno pro: poškozené vlasy. Ochrana proti: před stárnutím a slunečními paprsky. Obsahuje: čistý keratin pro obnovení struktury poškozených vlasů. Patentovaná molekula na bázi proteinů hedvábí-silikon-akilo, rychle působí a hloubkově obnovuje strukturu vlasů.

Krok 02. Salerm maska Hi Repair pro poškozené vlasy

Omlazovací ošetření ve formě masky na vlasy zdůrazňuje efekt šampónu. Maska Salerm Hi Repair pro poškozené vlasy. obnovuje strukturu vlasů od kořínků ke konečkům, nezanechává mastné zbytky. Balení 250 ml. Maska vyvinutá vyspělou technologií Salerm Cosmetics - Postupný Hair Care Systém schopný navrátit stálou korektnost vlasům dehydratovaným, s vadami ve struktuře uvnitř kortexu, a doplnění chybějících výživných látek. Použití: po umytí šampónem Hi-Repair vysušte vlasy ručníkem. Naneste, nechte působit po dobu 3 minut. Opláchněte. Doporučeno pro: poškozené vlasy. Ochrana proti: stárnutí a slunečním paprskům. Obsahuje: čistý keratin pro obnovení struktury poškozených vlasů. Patentovaná molekula na bázi proteinů hedvábí-silikon-akilo, rychle působí a hloubkově obnovuje strukturu vlasů.

Krok 03. Salerm loción Hi Repair Finish pro poškozené vlasy

Fixuje účinné látky ošetření a zlepšuje strukturu a lesk vlasů, bez nadměrného zatěžování.Loción Salerm Hi Repair pro poškozené vlasy je vhodný pro konečnou úpravu, kde účinně napomáhá a zvyšuje účinky obnovy vlasů. Vyvinutý vyspělou technologií Salerm Cosmetics: Postupný Hair Care systém (postupná péče o vlasy) schopný navrátit stálou koreknost vlasům dehydratovaným, s vadami ve struktuře uvnitř kortexu, a v doplnění chybějících výživných látek. Použití: aplikovat na suché nebo vlhké vlasy. Doporučeno pro: poškozené vlasy. Ochrana proti: před stárnutím a slunečními paprsky. Obsahuje: Čistý keratin pro obnovení struktury poškozených vlasů. Patentovaná molekula na bázi proteinů hedvábí-silikon-akilo, rychle působí a hloubkově obnovuje strukturu vlasů.

Koupit Salerm Hi Repair kit pro poškozené vlasy

Salerm Hi Repair kit pro poškozené vlasy můžete zakoupit v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetikou na www.inhair.cz. Internetový obchod INhair.cz nabízí možnost bezplatného vyzvednutí zboží na 8 pobočkách v České a Slovenské republice a při nákupu nad 999 Kč také dopravu zdarma prostřednictvím České pošty s.p.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95

Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95