Cotril Nova Hair

  

Cotril Nova Hair představuje kompletní řadu profesionální vlasové kosmetiky pro poškozené a slabé vlasy. Vlasová kosmetika Cotril Nova Hair nabízí produkty pro jednotlivé typy vlasů. Nova Hair navrací jemným, slabým a poškozeným vlasům sílu a vitalitu a přitom vlasy nezatěžuje. 

Produkty kosmetické řady Nova Hair obsahují hydrolyzovaný přírodní keratin. Hydrolyzovaný keratin opravuje poškození vlasového vlákna a sjednocuje vlasovou strukturu. Vlády budou silné, pevné, hebké a lesklé. Komplexy ceramidů obsažené v produktech Cotril Nova Hair dodají vlasům sílu, objem a odolnost. Ceramidy pronikají do hloubky vlasového vlákna a regenerují vlasy zevnitř. Ceramidy chrání konečky vlasů před jejich poškozením a roztřepením. Vlasová kosmetika Cotril Nova Hair obsahuje rostlinné výtažky z dubu, borůvky, oříšku, hamamelu, ratanie, tormentilu, které vlasy vyživují a posilují vlasové vlákno a strukturu vlasů. Aminokyseliny obsažené v kosmetické řadě Nova Hair zajištují krásu vlasů.

Cotril Nova Hair Extra Restorative šampón je vhodný pro posílení a regeneraci jemných, oslabených a poškozených vlasů. Šampón svými posilujícími a regeneračními účinky posiluje vlasy a uzavírá šupiny vlasového vlákna. Koktejl z rostlinných výtažků vyživuje a zhušťuje jemné vlasy.

Posilující maska na vlasy Cotril Nova Hair Intense Acid Treatment díky svému kyselému pH dodává vlasům objem, elasticitu, uhlazuje vlasové šupinky a působí příznivě na vlasovou pokožku. Vlasová maska Intense Acid Treatment je ideální pro jemné, oslabené a poškozené vlasy bez objemu a vitality. Maska chrání proti externím vlivům. Vlasům dodává lesk, hebkost, eliminuje statickou elektřinu a usnadňuje rozčesávání.

Regenerační a posilující vlasový krém  Cotril Nova Hair Deep Penetrating Reconstructor bohatý na rostlinné výtažky, které vstupují dovnitř vlasové vlákna. Vlasy jsou pevnější a hustější. Obnovující a regenerační krém je vhodný pro vlasy oslabené a velmi poškozené, středně až velmi silné vlasy. Není vhodný pro příliš jemné vlasy.

Bezoplaché vyživující vlasové sérum Cotril Hair Nova Recover Shine dodá vlasů, vitalitu a hebkost. Sérum vytváří kolem vlasů neviditelný ochranný film, který nezatěžuje vlasy. Uzavírá otevřené póry vlasového vlákna a posiluje oslabené vlasové vlákno. Zabraňuje roztřepení konečků vlasů.

Cotril Nova Hair - Řešené pro poškozené a oslabené vlasy

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95

Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95