Vlasová kosmetika Edelstein

 

Italský výrobce Edelstein vytváří moderní produkty profesionální vlasové kosmetiky přesně podle současných požadavků a trendů. Edelstein vždy následuje a uspokojuje konkrétní potřeby svých zákazníků revolučními produkty vlasové kosmetiky. Edelstein je evolucí na trhu profesionální vlasové kosmetiky a jeho široký sortiment nabízí celou řadu produktů od barev na vlasy pro profesionály až po produkty pro konečnou úpravu vlasů určenou pro běžné zákazníky. Edelstein také nabízí svým zákazníkům vlasovou kosmetiku pro specifické problémy vlasů, jako je péče o bílé vlasy či barvené vlasy nebo vlasy vlnité. Edelstein na trhu s vlasovou kosmetikou působí již od roku 1949. Edelstein se vždy snaží držet krok s novými technologiemi a postupy a neustále se přizpůsobuje novým cílům a změnám.

 

Edelstein vyrábí profesionální vlasovou kosmetiku v několika kosmetických řadách. Produkty vlasové kosmetiky řady YOUNG nejsou podle svého názvu vhodné pouze pro mladé generace, ale pro všechny. Hlavním mottem kosmetické řady YOUNG je "Line for everYone", v překladu tedy kosmetika pro všechny. Kosmetická řada TREND UP již ze svého názvu vzbuzuje dojem, že představuje neustále nové trendy v oblasti vlasové kosmetiky a nebojí se změn. Kosmetická řada XFLEX představuje řadu vysoce účinných produktů v oblasti konečné úpravy vlasů a stylingu. Přírodní řada NATIVE představuje produkty s vysokým obsahem přírodních látek, jako je arganový olej či přírodní hydrolyzovaný keratin. Produkty na vlasy řady EVOLUTION BEAUTY jsou prezentovány jako evoluce pro krásu a vitalitu vlasů. 

 

Profesionální vlasová kosmetika Young od Edelstein

Profesionální vlasová kosmetika Trend Up od Edelstein

 

 

Profesionální vlasová kosmetika XFLEX od Edelstein

Profesionální vlasová kosmetika EVOLUTION BEAUTY od Edelstein

Profesionální vlasová kosmetika NATIVE od Edelstein

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95