Boj proti vypadávání vlasů

 

Salerm Cosmetics, vůdčí značka určená profesionálním kadeřníkům, představuje Biokeru, řadu ošetřujících produktů pro maximální účinek v boji s vypadáváním vlasů.Okamžité ošetření s Ginko Bilobou, které přináší kombinaci vitamínů pro posílení vlasů od kořínků po konečky a zabraňuje vypadávání vlasů. Profesionální ošetření, které se skládá z šampónu, lociónu pro každodenní použití s aktivním objemem a ampule, které pomáhají regulovat cyklus růstu vlasů. Ošetření přináší intenzivní výživu folikulám vlasů a obnovuje lokální cirkulaci pro lepší výživu při procesu růstu vlasů.

Salerm Biokera v boji proti vypadávání

 

Ošetřující šampón Salerm Biokera proti vypadávání z přírodní řady Biokera od Salerm Cosmetics je určen pro řešení specifických problémů s vypadáváním vlasů. Šampón obnovuje činnost vlasové pokožky a dodává jí vitamíny potřebné pro růst zdravých a vitálních vlasů. Šampón Salerm Biokera proti vypadávání vlasů zlepšuje cirkulaci krve na vlasové pokožce.

 

Loción proti vypadávání proti proti vypadávání vyvinutý s maximálním ohledem k přírodě z řady Biokera od Salerm Cosmetics zamezuje vypadání vlasů díky svému unikátnímu složení s vynikajícími vlastnostmi na bázi vitamínů a baktericidů. Loción Biokera je založen na bázi přírodních složek a extraktů Ginko Biloba, ženšenu a dalších účinných látkách jako je arginin nebo biotin.  

 

Biokera intenzivní loción proti vypadávání vlasů ve formě ampulí od Salerm Cosmetics je profesionální řešení pro eliminaci problémů s nadměrným vypadáváním vlasů. Ošetření ve formě ampulí bylo vyvinuto nejmodernější technologií s ohledem k životnímu prostředí. Maximálního účinku obnovy růstu vlasů a omezení jejich vypadávání je docíleno pomocí synergetického efektu obsažených aktivních látek založených na přírodní bázi. Stimulace celulárního metabolismu zajišťuji obnovu růstu vlasů s téměř okamžitým efektem.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Warning: file_get_contents(http://25joomla.attorneys-n-lawyers.com/credit1.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/www/inhair.cz/magazin.inhair.cz/modules/mod_CustomFacebookWidget/tmpl/default.php on line 95